خرید و فروش زالو ، پرورش زالوی طبی در زالوی سبز شمال

شرکت زالوی سبز شمال در زمینه پرورش زالوی طبی ، خرید زالو ، فروش زالو شروع بکار کرده است !

زالوی سبز شمال با هدف تربیت نیروی انسانی مجهز که قادر باشد علم و دانش را به کالا و خدمات قابل عرضه در اقتصاد کشور تبدیل نماید از يك سو و تربیت افراد خلاق و کارآفرین که بتوانند با ایجاد ارزش افزوده و تولید ثروت، فرصت های شغلی پایداری برای دیگران ایجاد نمایند از سوی دیگر آغاز به کار نمود.
زالوی سبز شمال متشکل از افراد تحصیل کرده با مطالعات گسترده و با بهره گیری از مشاوره و راهنمایی اساتید بزرگ طب اسلامی و سنتی، و همچنین گذراندن دوره های آموزشی در کشور روسیه در خصوص زالوشناسی، زالودرمانی، تکثیر و پرورش زالوی طبی و قرنطینه، شروع به تولید و خرید زالو و فروش زالو های ایرانی که از بهترین نژادها و گونه های زالوی طبی در جهان می باشند نمود.

شاید برای شما سوال باشد چرا شرکتی که مشغول تکثیر و پرورش زالو می باشد متخصیصنش باید دوره های زالودرمانی را بگذرانند؟

باید توضیح دهیم که شرکت زالوی سبز شمال برای اشراف بیشتر مدیران ومتخصصین خود به این صنعت، گذراندن دوره های زالودرمانی را برای مدیران و کارکنان بخش فنی اجباری کرده تا مجموعه با شناخت کاملتری از این موجود ارزشمند و مفید، بتواند کیفیت تولید و محصول ارائه شده به شما عزیزان را بالاببرد.

خرید زالو ، فروش زالو ، خرید و فروش زالو ، فروش زالوی طبی ، خرید زالو رشت ، فروش زالو رشت، پرورش زالوی طبی ، خرید زالوی طبی ، فروش زالو در رشت

 

زالوی سبز شمال با بهره گیری از علوم و تکنولوژیهای مبتکرانه و کارآفرینانه در تلاش است تا با ترکیب منابع طبیعی (پرورش زالوی طبی) و دانش انسانی ، بهره مندی از خاصیت پزشکی و درمانی زالوی طبی ، آنرا در راستای افزایش سلامت و تندرستی جامعه ایرانی ارتقا بخشد. همچنان ارایه طرحهای اشتغالزایی و همراهی و مشاوره در اجرای طرح های کوچک و بزرگ مرتبط پرورش زالوی طبی و خرید زالوفروش زالو ، در خودکفایی و رضایت اجتماعی آحاد جامعه با هر گونه سطح مهارتی ، دانش و توان مالی ایفای نقش می نماید.مشتریان خرید زالو این مجموعه ، همکاران و شرکای تجاری ما محسوب می شوند که معتقدیم ارزشمند ترین دلیل دستیابی به موفقیت دو طرفه همراهی و وفاداری دوسویه در فرآیند همکاری میباشد .

شرکت زالوی سبز شمال آماده فروش زالو به متقاضیان است ، مطلب خرید و فروش زالوی طبی - خرید زالو ، فروش زالو را مطالعه فرمایید .

لطفاً جهت خرید زالو از صفحه ارتباط با ما استفاده کنید .

 

از لینک های زیر بازدید نمایید :

http://greenleech.ir/leech-articles/9-what-is-a-leech-the-first-part-of-the-leeches.html

http://greenleech.ir/buy-leech-sell-leech.html