خرید و فروش زالو ، پرورش زالوی طبی در زالوی سبز شمال

خرید و فروش زالو ، پرورش زالوی طبی در زالوی سبز شمال

شرکت زالوی سبز شمال در زمینه پرورش زالوی طبی ، خرید زالو ، فروش زالو شروع بکار کرده است !

زالوی سبز شمال با هدف تربیت نیروی انسانی مجهز که قادر باشد علم و دانش را به کالا و خدمات قابل عرضه در اقتصاد کشور تبدیل نماید از يك سو و تربیت افراد خلاق و کارآفرین که بتوانند با ایجاد ارزش افزوده و تولید ثروت، فرصت های شغلی پایداری برای دیگران ایجاد نمایند از سوی دیگر آغاز به کار نمود.
زالوی سبز شمال متشکل از افراد تحصیل کرده با مطالعات گسترده و با بهره گیری از مشاوره و راهنمایی اساتید بزرگ طب اسلامی و سنتی، و همچنین گذراندن دوره های آموزشی در داخل و خارج از کشور در خصوص قرنطینه، تکثیر و پرورش زالوی طبی، اقدام به تولید و خرید زالو و فروش زالو یکی از بهترین نژادهای زالوی طبی و تامین بخش عمده ای از نیاز بازار نموده است.

 

خرید زالو ، فروش زالو ، خرید و فروش زالو ، فروش زالوی طبی ، خرید زالو رشت ، فروش زالو رشت، پرورش زالوی طبی ، خرید زالوی طبی ، فروش زالو در رشت

 

زالوی سبز شمال با بهره گیری از علوم و تکنولوژیهای مبتکرانه و کارآفرینانه در تلاش است تا با ترکیب منابع طبیعی (پرورش زالوی طبی) و دانش انسانی ، بهره مندی از خاصیت پزشکی و درمانی زالوی طبی ، آنرا در راستای افزایش سلامت و تندرستی جامعه ایرانی ارتقا بخشد. همچنان ارایه طرحهای اشتغالزایی و همراهی و مشاوره در اجرای طرح های کوچک و بزرگ مرتبط پرورش زالوی طبی و خرید زالوفروش زالو ، در خودکفایی و رضایت اجتماعی آحاد جامعه با هر گونه سطح مهارتی ، دانش و توان مالی ایفای نقش می نماید.مشتریان خرید زالو این مجموعه ، همکاران و شرکای تجاری ما محسوب می شوند که معتقدیم ارزشمند ترین دلیل دستیابی به موفقیت دو طرفه همراهی و وفاداری دوسویه در فرآیند همکاری میباشد .

شرکت زالوی سبز شمال آماده فروش زالو به متقاضیان است ، مطلب خرید و فروش زالوی طبی - خرید زالو ، فروش زالو را مطالعه فرمایید .

لطفاً جهت خرید زالو از صفحه ارتباط با ما استفاده کنید .

 

از لینک های زیر بازدید نمایید :

http://greenleech.ir/leech-articles/9-what-is-a-leech-the-first-part-of-the-leeches.html

http://greenleech.ir/buy-leech-sell-leech.html