خرید و فروش زالوی طبی

فروش زالو ،خرید زالو ،شرکت فناور زالوی سبز شمال

خرید و فروش زالو توسط شرکت فناور زالوی سبز شمال

شرکت فناور زالوی سبز شمال در زمینه پرورش زالوی طبی ، خرید زالو ، فروش زالو در رشت شروع بکار کرده است !

خرید و فروش زالوی طبی :

خرید و فروش زالو امروزه یکی از شغل های پردرآمد محصوب میشود و با توجه به تقاضای بالای خرید زالو از طرف کشورهای دیگر و از طرف دیگر کاهش زالوی طبی ، صنعت پرورش زالوی پزشکی برای پاسخ گویی به نیاز زالوی کشور شکل گرفته است که از یک طرف با پرورش زالو می توان نیاز فعلی زالوی کشور را تامیین نمود و از طرف دیگر با پرورش زالوی طبی به سمت صنایع وابسته به زالو مثل انواع کرم ها و شامپوها و ... رسید. از طرف دیگر بدلیل نیاز سایر کشورها به خرید زالو و رفع نیاز خود میتوان به صادرات و فروش زالو به کشورهایی اروپایی و همچنین فروش زالو به کشورهای همسایه پرداخت.

به عنوان مثال: در کشور روسیه پرورش زالوی پزشکی ، خرید و فروش زالوی پزشکی رونق بسیاری پیدا کرده است و همچنین درمان با زالو بسیار رواج یافته است ، به طوری که بیماری های مختلف از سردرد و بیماری قلبی و پوستی گرفته تا ضعف قوای جنسی را با زالو اندازی معالجه می‌کنند. در کشورهای اروپای غربی، زالو درمانی تا این حد رواج نیافته است، اما به نظر می رسد اقبال به زالو درمانی رو به افزایش است. برای مثال، پروفسور ایوالیو از دانشگاه مون‌پلیه فرانسه معتقد است هنوز تمامی اسرار و خواص مثبت پزشکی زالوی طبی کشف نشده است و دست کم ده اثر درمانی برای زالوی طبی قائل است.

 

خرید زالو ، فروش زالو ، خرید و فروش زالو ، فروش زالوی طبی ، خرید زالو رشت ، فروش زالو رشت، خرید و فروش زالو رشت ، خرید و فروش زالو ، زالوی پزشکی ، پرورش زالو در رشت ، پرورش زالوی طبی ، خرید زالوی طبی ، فروش زالوی طبی در رشت ، فروش زالو در رشت

زالوی سبز شمال :

زالوی سبز شمال با بهره گیری از علوم و تکنولوژیهای مبتکرانه و کارآفرینانه در تلاش است تا با ترکیب منابع طبیعی (پرورش زالوی طبی) و دانش انسانی ، بهره مندی از خاصیت پزشکی و درمانی زالوی طبی ، آنرا در راستای افزایش سلامت و تندرستی جامعه ایرانی ارتقا بخشد. همچنان ارایه طرحهای اشتغالزایی و همراهی و مشاوره در اجرای طرح های کوچک و بزرگ مرتبط پرورش زالوی طبی و فروش زالو در رشت ، در خودکفایی و رضایت اجتماعی آحاد جامعه با هر گونه سطح مهارتی ، دانش و توان مالی ایفاتی نقش می نماید.مشتریان خرید زالو این مجموعه ، همکاران و شرکای تجاری ما محسوب می شوند که معتقدیم ارزشمند ترین دلیل دستیابی به موفقیت دو طرفه همراهی و وفاداری دوسویه در فرآیند همکاری میباشد .

تولید و پرورش زالوی طبی :

با توجه به درمانگر بودن زالو در بسیاری بیماری ها از جمله سینوزیت، میگرن، سینوس، دیابت و خیلی از بیماری های شایع موجود در کشور میزان مصرف زالو بسیار بالا رفته است.

به خاطر آلودگی محیط زیست و بهره برداری بیش از حد از محیط زیست طبیعی زالو ، زالوی طبی بسیار کمیاب شده است، بنابراین بسیاری از کشورها ( آلمان ، روسیه ، مجارستان ، آمریکا، کانادا، فرانسه ، ترکیه و ...) برای پرورش و تولید زالو پزشکی و همچنین فروش زالو به تکاپو افتاده تا نیاز بازار را برطرف نمایند و از سوی دیگر با توجه به پتانسیل کشور ما از نظر تولید زالو و نیاز بالای بازار ما را بر آن داشت تا با هدف تربیت نیروی انسانی مجهز که قادر باشد علم و دانش را به کالا و خدمات قابل عرضه در اقتصاد کشور تبدیل نماید از يك سو و تربیت افراد خلاق و کارآفرین که بتوانند با ایجاد ارزش افزوده و تولید ثروت، فرصت های شغلی پایداری برای دیگران ایجاد نمایند از سوی دیگر آغاز به کار نموده ایم.

 

پرورش زالو و فروش آن یکی میتواند جایگزین صادرات  نفت شود !

از لینک های زیر در سایت زالوی سبز شمال بازدید نمایید :

http://greenleech.ir/buy-leech-sell-leech.html

http://greenleech.ir/

http://greenleech.ir/about-us/3-green-leeches-north.html

http://greenleech.ir/rasht.html

مزایای پرورش و فروش زالو طبی :

با توجه به تقاضای بالای خرید زالو از طرف کشورهای دیگر که در بالا به آن اشاره شد ، پرورش انواع زالو ها شرایط مناسب فروش زالو و فرآورده هایی که از آن به دست می آید را برای پرورش دهنده و تولید کننده آن فراهم کرده است. فروش زالو ها در هر سایزی امکانپذیر است و میتوان از فروش آن ها کسب درآمد کرد از سویی امروزه از زالوی فریز شده، خشک شده، پودر آن و همچنین روغن استخراج شده آن علاوه بر موجود زنده زالو که برای درمان بسیاری از بیماری ها استفاده می شود بهره می گیرند.

قیمت زالو در کشور هایی غیر از ایران این مقدار بسیار بالا بوده از این رو با بستر سازی مناسب برای پرورش زالو و با توجه به قیمت به نسبت پایین زالو در داخل کشور در مقایسه با خارج می توان به خوبی با فروش زالو به کشورهای مختلف از این محصول درآمد خوبی را به دست آورد به خصوص اینکه کشور های دیگر یکی از طرفداران سر سخت زالو شرقی یا همان زالوی ایرانی هستند.

شرکت زالوی سبز شمال آماده فروش زالوهای پزشکی به متقاضیان است ، لطفاً جهت خرید زالوی پزشکی از صفحه ارتباط با ما استفاده کنید .

برای آشنایی با بیشتر با شرکت فناور زالوی سبز شمال اینجا کلیک کنید .

http://greenleech.ir/about-us/3-green-leeches-north.html

 سایت شرکت فناور زالوی سبز شمال : greenleech.ir

کاربرد زالو درمانی در بیماریها :

زالو جانور عجیبی است که صدها سال است از آن به صورت زنده یا فرآورده برای درمان انواع بیماری ها استفاده می شود. پس از ظهور پزشکی مدرن ، استفاده از زالو به تدریج به فراموشی سپرده شد. اما جالب این جاست که پس از سال ها، باز هم استفاده از زالو در بسیاری از کشورهای دنیا و حتی در کشورهای پیشرفته رایج شده است ، چنانچه اکنون زالو را با عنوان جراح کوچولو (Micro Surgeon) می شناسند.

زالو جانور شگفت انگیزی است که به خاطر خواص درمانی متعدد و عجیبش، آن را در غرب جراح کوچولو (Micro Surgeon) نیز می نامند. زالو هنگام مکیدن خون، مواد متنوعی ترشح می کند که در بعضی از متون، تعداد این مواد تا 100 نوع هم گفته شده است. خواص این مواد به شرح زیر است:

 • خاصیت بی‌حس‌کنندگی
 • خاصیت گشادکنندگی عروق
 • خاصیت ضدانعقادی
 • خاصیت آنتی بیوتیکی
 • خاصیت ضدالتهابی و ضدلخته‌ای

خواص درمانی زالو آن چنان زیاد است که کرسی زالو درمانی دانشگاه سن پترزبورگ (MAPS) توصیه می‌کند :

"ما معتقدیم هر پزشکی اعم از جراح، اونکولوژیست، ارتوپد، دندانپزشک، ژنیکولوژیست و ... باید توانایی های درمانی زالو را بشناسد و از آن استفاده کند. زالو توانایی درمان گروه متنوعی از بیماری ها نظیر زخم معده، کولیت، پروستاتیت، برونشیت، ‌التهابات کبد و کیسه صفرا، گاستریت، هموروئید، بیماریهای پوستی، اسپاسم عضلانی، واریس، نازایی، آدنوم پروستات،‌ ناباروری مردان، کاهش میل جنسی ،‌الکلیسم، ترک اعتیاد مواد مخدر را دارد."

بنابراین توصیه ما این است که پزشکان متخصص رشته‌های مختلف، با پزشکانی که زالو درمانی انجام می‌دهند در ارتباط باشند و در مسیر درمان بیمارانشان با آن‌ها مشاوره داشته و از مزایای زالو درمانی بهره‌مند شوند.

از زالو هم به صورت زنده استفاده می شود و هم مواد موجود در بدن آن برای ساخت محصولات بهداشتی و درمانی به کار گرفته می شود. کاربردهای درمانی زالوی زنده بسیار زیاد است. در هریک از کشورهای جهان، بخشی از این کاربردهای درمانی زالو رایج شده است.

» برخی از کاربردهای درمانی و بهداشتی زالو ذیلا آمده است:

 • درمتن بیماری های مفصلی
 • درمان انواع سردرد
 • درمان بیماری های قلبی
 • درمان واریس
 • درمان کولیت
 • ‌کاربرد در زیبایی
 • درمان بیماری های پوستی
 • درمان پروستات
 • ‌درمان ناباروری جنسی و افزایش قوای جنسی
 • درمان بیماری های مغزی
 • ‌درمان بعضی از بیماری های عفونی
 • درمان عوفونت چشم
 • درمان سینوزیت
 • درمان کیست و عفونت پستان ها
 • درمان غده های عفونی زیر پوست
 • ‌درمان آسم
 • درمان زخم معده
 • درمان التهابات کبد و کیسه صفرا
 • درمان گاستریت
 • درمان همورویید
 • درمان اسپاسم عضلانی
 • درمان نازائی
 • درمان آدنوم پروستات
 • درمان بواسیر
 • درمان الکلیسم
 • کمک به ترک اعتیاد به مواد مخدر

فروش زالو رشت، خرید و فروش زالو رشت ، خرید و فروش زالو ، زالوی پزشکی ، پرورش زالو در رشت ، فروش زالوی طبی در رشت ، فروش زالو در رشت توسط شرکت فناور زالوی سبز شمال

 مزایای پرورش فروش زالوی طبی :

با توجه به تقاضای بالای خرید زالو از طرف کشورهای دیگر که در بالا به آن اشاره شد ، پرورش انواع زالو ها شرایط مناسب فروش زالو و فرآورده هایی که از آن به دست می آید را برای پرورش دهنده و تولید کننده آن فراهم کرده است. فروش زالو ها در رشت و در هر سایزی امکانپذیر است و میتوان از فروش آن ها کسب درآمد کرد از سویی امروزه از زالوی فریز شده، خشک شده، پودر آن و همچنین روغن استخراج شده آن علاوه بر موجود زنده زالو که برای درمان بسیاری از بیماری ها استفاده می شود بهره می گیرند.

قیمت زالو در کشور هایی غیر از ایران این مقدار بسیار بالا بوده از این رو با بستر سازی مناسب برای پرورش زالو و با توجه به قیمت به نسبت پایین زالو در داخل کشور در مقایسه با خارج می توان به خوبی با فروش زالو به کشورهای مختلف از این محصول درآمد خوبی را به دست آورد به خصوص اینکه کشور های دیگر یکی از طرفداران سر سخت زالو شرقی یا همان زالوی ایرانی هستند.

لینک صفحه : http://greenleech.ir/buy-leech-sell-leech.html