گالری تصاویر

فصل کوکون ریزی زالوهای درمانگر تصاویر زالو درمانی ، بخش سوم

پربازدیدترین مقالات

خدمات ما

خرید و فروش زالو بسیار مهم است

خرید و فروش زالو بسیار مهم است

خرید و فروش زالوی سبز بسیار مهم است اما جالبتر اینکه چرا خرید زالوی سبز یا فروش زالو سبز مهم است. شاید شما هم بارها با این مطلب برخورد کرده اید که ارزش هر 4 زالو معادل یک بشکه نفت است یعنی موجود کوچکی مثل زالو leech میتواند با بکشه نفت مقایسه شود.

هر چقدر از ارزش زالو بگوییم باز هم کم است ، در کشور ما مهم ترین نقش در اقتصاد را فروش نفت به عهده دارد به همین خاطر بسیای از افراد برای تبلیغ و جذب افراد سرمایه گذار از این جمله استفاده می کنند: 4 زالو در کنار هم میتوانند به اندازه یک بکشه نفت ارزش آفرینی کند ! در چند مطلب معرفی زالو بخش اول و معرفی زالو بخش دوم سعی کردیم توضیحات مفصلی درباره ارزش پرورش زالو ، خرید زالو و فروش زالو در اختیار شما قرار دهیم . به راستی این یک واقعیت است که پرورش زالوی طبی به مراتب آسان تر از بدست آوردن و فروش نفت خواهد بود . کشور تایلند یکی از کشورهایی است که در پرورش و خرید و فروش زالو فعالیت خود را به خوبی شروع کرده و ادامه میدهد و این مهم به حدی است که گفته می شود درآمد این کشور از صادرات زالو با صادرات نفت ایران برابری می کند. خرید زالو توسط کشورهای اروپایی بسیار سریع انجام میشود و به نوعی میتوان گفت جنس بر روی دست فروشنده نمی ماند !

به دلیل تقاضای بالای خرید زالوی طبی از طرف کشورهای اروپایی ، شرکت های پرورش زالو نیز در ابعاد گسترده تری فعالیت میکنند تا بتوانند با فروش زالو درآمد خوبی کسب کنند و از طرفی به نیاز بازار و خریداران زالو پاسخ بدهند. افزایش خرید زالوی طبی شرایط مناسب فروش زالوی طبی و فرآورده هایی که از آن به دست می آید را برای پرورش دهنده و تولید کننده آن فراهم کرده است. فروش زالوها در هر سایزی امکانپذیر است و میتوان در بازار گرم خرید و فروش زالوی پزشکی از فروش زالو کسب درآمد کرد از سویی امروزه از زالوی فریز شده، خشک شده، پودر و همچنین روغن استخراج شده آن علاوه بر زالوی زنده که برای درمان بسیاری از بیماری ها استفاده می شود بهره گرفت.

اما نکته بسیار مهم برای کسانی که می خواهند وارد این صنعت شوند اینست که آمار و ارقام هر 4 زالو معادل یک بشکه نفت در بازار های اروپایی در شرایط خاص به وجود می آید و برای بازار داخل صدق نمی کند، بنابراین اگر می خواهید با این تصور که با راه اندازی یک مزرعه زالو می توانید یک شبه ره صدساله بروید وارید این بازار شوید ما به شما پیشنهاد می کنیم هرگز چنین اقدامی را انجام ندهید. چراکه در این صنعت در داخل کشور از این ارقام خبری نیست، البته ذکر این نکته ضروریست که در صوریتکه به صورت منطقی و با رعایت استانداردها کار را شروع کنید سود مناسبی به دست خواهید آورد نه رویایی.

با توجه به اهمیت موضوع پرورش و فروش زالو برای رفع نیاز بازار داخلی و همچنین ایجاد امکان صادرات زالو به کشورهای اروپایی که روز به روز درخواستشان برای خرید زالو افزایش می یابد، میتوان با ساخت زیرساخت های مناسب برای این صنعت در آینده ای نچندان دور جایگاه مناسبی در اقتصاد کشور برایش ایجاد کرد و در همین راستا توضیحات بیشتری در قالب مقالات در سایت زالوی سبز شمال منتشر خواهد شد .

با توجه به افزايش نياز استفاده از زالو و همچنين رونق خريد و فروش زالو، شرکت زالوي سبز شمال در زمينه پرورش زالوي طبي ، خريد زالوی پزشکی ، فروش زالوی پزشکی شروع بکار کرده است ! با توجه به تقاضاي بالاي خريد زالو و پرورش انواع زالو ها شرايط مناسب فروش زالو و فرآورده هايي که از آن به دست مي آيد را براي پرورش دهنده و توليد کننده آن فراهم کرده است.

شرکت زالوي سبز شمال آماده فروش زالوی سبز به متقاضيان است ، لطفاً جهت خريد زالوی سبز از صفحه ارتباط با ما استفاده کنيد .

مقالات دیگر سایت
سه نکته مهم در زالو درمانی

سه نکته مهم در زالو درمانی

سه نکته مهم که باید در زالو درمانی به آن توجه کرد ، ما در شرکت زالوی سبز شمال تنها به مقوله تولید و پرورش زالوی طبی و فروش زالو نمی اندیشیم ، چرا که در صورت استفاده اشتباه از زالوی طبی سلامت افراد به خطر میافتد.

ادامه مطلب
چگونه از فروش زالو درآمدزایی کنیم؟

چگونه از فروش زالو درآمدزایی کنیم؟

چگونه از فروش زالو درآمدزایی کنیم؟ تاکنون در مطالب سایت زالوی سبز شمال ، با بسیاری از فواید زالوی طبی و زالو درمانی آشنا شدیم و درباره تاریخچه آن مطالبی بیان شد ، در مبحث پیش رو به چگونگی درآمدزایی از فروش زالو میپردازیم .

ادامه مطلب