گالری تصاویر

فصل کوکون ریزی زالوهای درمانگر تصاویر زالو درمانی ، بخش سوم

پربازدیدترین مقالات

خدمات ما

چگونه از فروش زالو درآمدزایی کنیم؟

چگونه از فروش زالو درآمدزایی کنیم؟

چگونه از فروش زالو درآمدزایی کنیم؟ تاکنون در مطالب سایت زالوی سبز شمال ، با بسیاری از فواید زالوی طبی و زالو درمانی آشنا شدیم و درباره تاریخچه آن مطالبی بیان شد ، در مبحث پیش رو به چگونگی درآمدزایی از فروش زالو میپردازیم .

ارزش فروش زالو : هر 4 زالو ارزشی معادل یک بشکه نفت اوپک

همه روزه در همه جای دنیا درباره زالوی طبی و فواید آن تحقیقات بسیاری انجام میگیرد و اخبار بسیاری منتشر میشود و علاوه بر اطبا و بیماران علاقمند به درمان های طبی توجه بسیاری دیگر را به خود جلب کرده است . با توجه به این علاقمندی استفاده از روش های زالو درمانی و استفاده از زالوی طبی ، نیاز به زالوی طبی بیش از پیش مشاهده شد . اما متاسفانه با عواملی چون سموم کشاورزی و صید بی رویه زالوهای طبی از زیستگاههای طبی آنها ، چه برای مصارف درمانی و چه از روی نا آگاهی و ترس از این موجود خونخوار ، تعداد جمعیت زالوهای طبی در زیستگاههای طبیعی تا کنون رو به کاهش بوده ، بنابراین پرورش زالوی طبی روشی منطقی برای تکثیر این موجود برای رفع این نیازها و جلوگیری از صید این موجودات مفید از زیستگاههای طبیعی آنهاست.
همانگونه که در مطالب گذشته نیز ذکر شد تکثیر و پرورش زالوی طبی کاری بسیار آسان است و در عین حال نیاز به علم و آگاهی بسیار دارد . آسان از آن جهت که زمان مفید کاری آن در روز حداکثر سه ساعت است و کار سنگینی ندارد و سخت به دلیل اینکه برای پرورش زالو نیاز به علم و تخصص کافی و افراد کارآزموده میباشد تا به سود دهی کافی برسد.

از زمان آغاز تولید تا بهره برداری بسته به روش تولید از 8 ماه تا 14 ماه زمان می برد و ضریب سود دهی با توجه به احتمالات و خطاها ، در پرورش زالو توسط یک تازه کار ، متغیر است.

ارزش خرید و فروش زالو :

خب با این توصیف و علم به اینکه هر 4 زالو ارزشی معادل یک بشکه نفت اوپک را دارد میبینید که با اندکی صبر و علم و تخصص کافی به سود خوبی در پرورش زالوی طبی میتوان رسید. تا اینجا به سودآوری قطعی پرورش زالو پرداختیم ولی همواره باید به خاطر داشت هر محصولی باید بازاری داشته باشد تا بتوان از آن درآمدزایی کرد . بازار خرید و فروش زالو طبی در سراسر دنیا به خصوص کشورهای پیشرفته بسیار گرم است ،چراکه کشورهایی چون فرانسه ، روسیه ، آلمان و ... از 100 سال پیش از روشهای گوناگونی برای استفاده از زالو و زالو درمانی استفاده میکنند ؛ بنابراین با توجه به گستردگی بازارهای جهانی صادرات زالوی طبی، از آینده بسیار خوبی برخوردار است و برنامه ریزی پرورش دهندگان و حمایت نهادهای مربوطه برای صادرات میتواند بسیار مفید بوده و کارآفرین باشد.

خرید زالو و فروش زالوی طبی در زالوی سبز شمال

در ایران بازار خرید زالو ، فروش زالو تازه و نوپا است با اینکه زالودرمانی از طب سنتی ایران سرچشمه میگیرد ، در این زمینه هنوز از کشورهای غربی عقب تریم و این نیاز به اطلاع رسانی عمومی و فرهنگ سازی درمان های طبیعی و اطبا حاذق و حمایت نهادهای مربوطه بهداشتی و درمانی دارد . خوشبختانه این حرکت به خوبی آغاز شده و با ترویج آن میتوان به بازارهای داخلی گسترده ای برای خرید و فروش زالوی طبی دست یافت .
شرکت زالوی سبز شمال با توجه به این آینده روشن است که علم ، تخصص و نیروی کارآمد را درکنار هم گرد آورده تا علاوه بر بهره اقتصادی ، ایجاد موقعیت کاری با ثبات درمنطقه جهت پرورش زالو ، فروش زالو و خرید زالو نماید.

 

شايد اين مطالب براي شما جالب باشد :
خرید زالو - فروش زالو ، خرید و فروش زالوی طبی
زالو چیست ؟ معرفی زالو بخش دوم
زالو چیست ؟ معرفی زالو بخش اول

↵ تصاویری از زالو درمانی ، بخش اول

↵ خواص فوق العاده زالوی طبی

↵ مواد موثر در بزاق زالوی پزشکی

مقالات دیگر سایت
فروش مستقیم انواع زالو طبی در سایزهای مختلف

فروش مستقیم انواع زالو طبی در سایزهای مختلف

شرکت زالوی سبز شمال امکان خرید مستقیم از شرکت را برای پایین آوردن هزینه هایی مازادی که بر خریدار توسط واسطه تحمیل میشود ، از ابتدای امر فراهم آورده است . قیمت خرید و فروش زالوی طبی ...

ادامه مطلب
کاربرد زالو درجراحی

کاربرد زالو درجراحی

تاکنون درباره فواید زالو ، نکات و روش های زالو درمانی مقالاتی منتشر شده ، دراین مقاله کاربرد زالو درجراحی ها می پردازیم که نه تنها درکشورهایی چون انگلیس ، امریکا ، روسیه ، هند ، چین ، ترکیه و بسیاری از کشورهای اروپایی مورد تایید و استفاده است.

ادامه مطلب