گالری تصاویر

تصاویر زالو درمانی ، بخش سوم تصاویر زالو درمانی ، بخش دوم

پربازدیدترین مقالات

خدمات ما

چگونه از فروش زالو درآمدزایی کنیم؟

چگونه از فروش زالو درآمدزایی کنیم؟

چگونه از فروش زالو درآمدزایی کنیم؟ تاکنون در مطالب سایت زالوی سبز شمال ، با بسیاری از فواید زالوی طبی و زالو درمانی آشنا شدیم و درباره تاریخچه آن مطابی بیان شد ، در مبحث پیش رو به چگونگی درآمدزایی از فروش زالو میپردازیم .

ارزش فروش زالو : هر 4 زالو ارزشی معادل یک بشکه نفت اوپک

همه روزه در همه جای دنیا درباره زالوی طبی و فواید آن تحقیقات بسیاری انجام میگیرد و اخبار بسیاری منتشر میشود و علاوه بر اطبا و بیماران علاقمند به درمان های طبی توجه بسیاری دیگر را به خود جلب کرده است . با توجه به این علاقمندی استفاده از روش های زالو درمانی و استفاده از زالوی طبی ، نیاز به زالوی طبی بیش از پیش مشاهده شد . اما متاسفانه با عواملی چون سموم کشاورزی و صید بی رویه زالوهای طبی از زیستگاههای طبی آنها ، چه برای مصارف درمانی و چه از روی نا آگاهی و ترس از این موجود خونخوار ، تعداد جمعین زالوهای طبی در زیستگاههای طبیعی تا کنون رو به کاهش بوده ، بنابراین پرورش زالوی طبی روشی منطقی برای تکثیر این موجود برای رفع این نیازها و جلوگیری از صید این موجودات مفید از زیستگاههای طبیعی آنهاست.
همانگونه که در مطالب گذشته نیز ذکر شد تکثیر و پرورش زالوی طبی کاری بسیار آسان است و در عین حال نیاز به علم و آگاهی بسیار دارد . آسان از آن جهت که زمان مفید کاری آن در روز حداکثر سه ساعت است و کار سنگینی ندارد و سخت به دلیل اینکه برای پرورش زالو نیاز به علم و تخصص کافی و افراد کارآزموده میباشد تا به سود دهی کافی برسد.

از زمان آغاز تولید تا بهره برداری کمی بیشتر از یک سال زمان میبرد و ضریب سود دهی با توجه به احتمالات و خطاها ، در پرورش زالو توسط یک تازه کار ، یک به دوازده است واگر بتوان به این میزان سود رسید منطقی بوده و بیشتر از ان سود بیشتری خواهد داشت . البته باید ذکر کرد که این نسبت بازدهی برای افراد تازه کار بوده و برای اشخاص حرفه ای این نسبت میتواند ، یک به پنجاه نیز برسد .

ارزش خرید و فروش زالو :

خب با این توصیف و علم به اینکه هر 4 زالو ارزشی معادل یک بشکه نفت اوپک را دارد میبینید که با اندکی صبر و علم و تخصص کافی به سود خوبی در پرورش زالوی طبی میتوان رسید. تا اینجا به سودآوری قطعی پرورش زالو پرداختیم ولی همواره باید به خاطر داشت هر محصولی باید بازاری داشته باشد تا بتوان از آن درآمدزایی کرد . بازار خرید و فروش زالو طبی در سراسر دنیا به خصوص کشورهای پیشرفته بسیار گرم است ،چراکه کشورهایی چون فرانسه ، روسیه ، آلمان و ... از 100 سال پیش از روشهای گوناگونی برای استفاده از زالو و زالو درمانی استفاده میکنند ؛ بنابراین با توجه به گستردگی بازارهای جهانی صادرات زالوی طبی، از آینده بسیار خوبی برخوردار است و برنامه ریزی پرورش دهندگان و حمایت نهادهای مربوطه برای صادرات میتواند بسیار مفید بوده و کارآفرین باشد.

خرید زالو و فروش زالوی طبی در زالوی سبز شمال

در ایران بازار خرید زالو ، فروش زالو تازه و نوپا است با اینکه زالودرمانی از طب سنتی ایران سرچشمه میگیرد ، در این زمینه هنوز از کشورهای غربی عقب تریم و این نیاز به اطلاع رسانی عمومی و فرهنگ سازی درمان های طبیعی و اطبا حاذق و حمایت نهادهای مربوطه بهداشتی و درمانی دارد . خوشبختانه این حرکت به خوبی آغاز شده و با ترویج آن میتوان به بازارهای داخلی گسترده ای برای خرید و فروش زالوی طبی دست یافت .
شرکت زالوی سبز شمال با توجه به این آینده روشن است که علم ، تخصص و نیروی کارآمد را درکنار هم گرد آورده تا علاوه بر بهره اقتصادی ، ایجاد موقعیت کاری با ثبات درمنطقه جهت پرورش زالو ، فروش زالو و خرید زالو نماید.

 

شايد اين مطالب براي شما جالب باشد :
خرید زالو - فروش زالو ، خرید و فروش زالوی طبی
زالو چیست ؟ معرفی زالو بخش دوم
زالو چیست ؟ معرفی زالو بخش اول

↵ تصاویری از زالو درمانی ، بخش اول

↵ خواص فوق العاده زالوی طبی

↵ مواد موثر در بزاق زالوی پزشکی

مقالات دیگر سایت
تشخیص زالوهای طبی و سمی

تشخیص زالوهای طبی و سمی

برای تشخیص زالوهای طبی و سمی ابتدا با توجه به مطالب قبلی ( زالو چیست؟ ) اندکی راجع به زالوی طبی ، خرید و فروش زالوی طبی و تشخیص نوع زالوی طبی ( Hirudo medicinalis ) و زالوی سمی توضیح میدهیم .

ادامه مطلب
سه نکته مهم در زالو درمانی

سه نکته مهم در زالو درمانی

سه نکته مهم که باید در زالو درمانی به آن توجه کرد ، ما در شرکت زالوی سبز شمال تنها به مقوله تولید و پرورش زالوی طبی و فروش زالو نمی اندیشیم ، چرا که در صورت استفاده اشتباه از زالوی طبی سلامت افراد به خطر میافتد.

ادامه مطلب