گالری تصاویر

فصل کوکون ریزی زالوهای درمانگر تصاویر زالو درمانی ، بخش سوم

پربازدیدترین مقالات

خدمات ما

زالو درمانی یا حجامت ؟

زالو درمانی یا حجامت ؟

زالو درمانی یا حجامت ، کدام درمان بهتری است ؟ 

برای اینکه به این سوال بتوانیم پاسخ دهیم ابتدا باید با مکانیزم این دو روش خونگیری آشنا شویم تا به بهترین دیدگاه درباره برتری و مزیت های این دو روش نسبت به هم ، برسیم .

زالو درمانی یا حجامت ، کدام درمان بهتری است ؟

  • حجامت : یک روش خونگیری سنتی درمان بوده و همواره اطبا توصیه بر خارج کردن خون آلوده از بدن داشته اند . در این روش خون از مویرگ های سطحی بدن به وسیله ایجاد مکش مصنوعی ( بادکش کردن ) خارج میشود و معمولا این عمل را در پشت بدن و در ناحیه بین دو کتف انجام میدهند و البته بسته به نیاز درمانی بیمار محل دقیق حجامت مشخص میشود .
  • فصد : یه روش دیگر به نام فصد ( رگ زدن ) وجود دارد که در این روش خون از یکی از رگ های اصلی بدن با ایجاد یک برش طولی توسط تیغ جراحی و مصدود کردن مسیر برگشت خون به قلب انجام می شود و خون با قدرت طپش قلب از این برش خارج می شود.

قدرت درمانی فصد چهل برابر حجامت است و در سلامتی انسان بسیار تاثیر گذارتر از حجامت است و حتما باید زیر نظر متخصص طب سنتی حاذق انجام گیرد .

  • زالو درمانی : روش دیگر خونگیری زالو درمانی است و همانطور که ر مقالات پیشین گفتیم زالوی مورد استفاده در زالو درمانی حتما باید از نوع زالو های طبی (Medical leech) باشد ، در این روش زالوی طبی خون را از اعماق بدن می مکد و جالب است بدانید که زالوی طبی فقط خون آلوده را از بدن می مکد و با خون تمیز کاری ندارد.

قدرت درمانی زالو درمانی با زالوی طبی ، ده برابر فصد و چهارصد برابر حجامت است.

این قدرت درمانی تنها بخاطر مکیده شدن خون توسط زالوی طبی نیست. زالوی طبی سبز هنگام مکیدن خون آلوده از بدن، صد نوع ماده دارویی مفید را وارد جریان خون انسان می کند که این مواد دارویی بیش از 60 نوع بیماری را درمان می کنند و تاثیرات شگفت انگیزی در سلامتی بدن دارند. ( برای اطلاعات بیشتر این مقاله را بخوانید )

فروش زالو در سایزبندی های مختلف برای مصارف مختلف طبی ، بهداشتی و زیبایی

خرید زالو از شرکت زالوی سبز شمال

شرکت زالوی سبز شمال یکی از بزرگترین مراکز تولید زالوی نژاد ایرانی که یکی از بهترین نژادهای زالوی طبی در جهان است در تلاش استی که علاوه بر پرورش زالوی طبی به صورت کاملا بهداشتی ،نیاز خریداران زالوی سبز را در سطح وسیع مرتفع نماید، تمام کسانی که نیاز به خرید زالوی طبی دارند میتوانند از طریق شماره های صفحه ارتباط با ما ، با ما در ارتباط باشند و خرید زالو را به سریعترین حالت ممکن انجام دهند .

 

مقالات دیگر سایت
زالو چیست ؟ معرفی زالو بخش اول

زالو چیست ؟ معرفی زالو بخش اول

زالو چیست ؟ زالو (leech) جانوری با نیروی مافوق الطبیعه و نام علمی آن Hirudinea است. زالوها کرمهای حلقوی هستند که به کرمهای خاکی شباهت دارند ولی از لحاظ آناتومی بسیار متفاوت می باشند.

ادامه مطلب
غلبه بر استرس هنگام زالو درمانی

غلبه بر استرس هنگام زالو درمانی

زالو این موجود خون آشام و گاها چندش آور معرفی می شود و همین تعریف در طول زمان باعث شده است که اکثر ما از این موجود درمانگر ترس و واهمه داشته باشیم ،در این مقاله توضیحات مختصری برای غلبه بر این ترس ارائه میدهیم ؛

ادامه مطلب