گالری تصاویر

فصل کوکون ریزی زالوهای درمانگر تصاویر زالو درمانی ، بخش سوم

پربازدیدترین مقالات

خدمات ما

غلبه بر استرس هنگام زالو درمانی

غلبه بر استرس هنگام زالو درمانی

زالو این موجود خون آشام و گاها چندش آور معرفی می شود و همین تعریف در طول زمان باعث شده است که اکثر ما از این موجود درمانگر ترس و واهمه داشته باشیم ،در این مقاله توضیحات مختصری برای غلبه بر این ترس ارائه میدهیم ؛

همانطور که میدانید زالو جانور بسيار کوچکي است و ظاهر چندان خوشايندي ندارد به ويژه وقتي بخواهد روي بدن قرار گيرد و روي پوست حرکت کند و این مسئله باعث ایجاد اضطراب و دلهره در برخی بیماران میشود ، در مقالات پیشین زالوی سبز شمال گفتیم که استرس و دلهره و نا آرامی بیمار تاثیر این شیوه درمانی را کاهش و در مواردی بی اثر میکند ، به همین دلیل قبل از زالو درمانی هم بیمار و هم درمانگر باید مقدماتی برای درمان فراهم نمایند .

استرس و دلهره و نا آرامی بیمار تاثیر زالودرمانی را کاهش داده و در مواردی بی اثر میکند

فروش زالو,خرید زالو,زالوی سبز شمال

در وهله اول درمانگر طب سنتی ابتدا باید بیمار را با زالو ، چگونگی روند درمان و مکانیسم زالودرمانی آشنا کند تا بیمار بتواند مراحل درمانی را تحمل کرده و استرس خود را کنترل نماید.

و در مرحله بعد بیمار باید با آرامش خود را با کشیدن نفس های عمیق و آرام حفظ نماید . قبل از جلسات زالو درمانی خود را از استرس های روزمره دور نگهدارد و مواد غذایی که باعث آرامش بیشتری میشود استفاده نماید .

برای آشنایی بیشتر با زالو ، میتوانید مقالات زیر را مطالعه نمایید :

فروش زالو در سایزبندی های مختلف برای مصارف مختلف طبی ، بهداشتی و زیبایی

خرید زالو از شرکت زالوی سبز شمال

شرکت زالوی سبز شمال یکی از بزرگترین مراکز تولید زالوی نژاد ایرانی که یکی از بهترین نژادهای زالوی طبی در جهان است در تلاش است که علاوه بر پرورش زالوی طبی به صورت کاملا بهداشتی ،نیاز خریداران زالوی سبز را در سطح وسیع مرتفع نماید، تمام کسانی که نیاز به خرید زالوی طبی دارند میتوانند از طریق شماره های صفحه ارتباط با ما ، با ما در ارتباط باشند و خرید زالو را به سریعترین حالت ممکن انجام دهند .

 

مقالات دیگر سایت
نکات کلیدی برای پرورش زالوی طبی

نکات کلیدی برای پرورش زالوی طبی

نکات کلیدی برای پرورش زالوی طبی وجود دارد که باید از آنها مطالع باشید. در طی سالهای اخیر تقاضای خرید زالو افزایش یافته به همین سبب در ایران تولید و پرورش زالوی طبی جهت مصارف طبی و پزشکی به خوبی رشد کرده است.

ادامه مطلب
آیا به زالو های تازه متولد شده ، لارو می گویند ؟

آیا به زالو های تازه متولد شده ، لارو می گویند ؟

زالو ها برای فروش در سایز های متنوع به اسامی مختلفی که در عموم رایج شده است معرفی میشود ، در این مقاله به این میپردازیم که آیا زالو های تازه متولد شده را لارو می نامند ؟ 

ادامه مطلب