گالری تصاویر

فصل کوکون ریزی زالوهای درمانگر تصاویر زالو درمانی ، بخش سوم

پربازدیدترین مقالات

خدمات ما

غلبه بر استرس هنگام زالو درمانی

غلبه بر استرس هنگام زالو درمانی

زالو این موجود خون آشام و گاها چندش آور معرفی می شود و همین تعریف در طول زمان باعث شده است که اکثر ما از این موجود درمانگر ترس و واهمه داشته باشیم ،در این مقاله توضیحات مختصری برای غلبه بر این ترس ارائه میدهیم ؛

همانطور که میدانید زالو جانور بسيار کوچکي است و ظاهر چندان خوشايندي ندارد به ويژه وقتي بخواهد روي بدن قرار گيرد و روي پوست حرکت کند و این مسئله باعث ایجاد اضطراب و دلهره در برخی بیماران میشود ، در مقالات پیشین زالوی سبز شمال گفتیم که استرس و دلهره و نا آرامی بیمار تاثیر این شیوه درمانی را کاهش و در مواردی بی اثر میکند ، به همین دلیل قبل از زالو درمانی هم بیمار و هم درمانگر باید مقدماتی برای درمان فراهم نمایند .

استرس و دلهره و نا آرامی بیمار تاثیر زالودرمانی را کاهش داده و در مواردی بی اثر میکند

فروش زالو,خرید زالو,زالوی سبز شمال

در وهله اول درمانگر طب سنتی ابتدا باید بیمار را با زالو ، چگونگی روند درمان و مکانیسم زالودرمانی آشنا کند تا بیمار بتواند مراحل درمانی را تحمل کرده و استرس خود را کنترل نماید.

و در مرحله بعد بیمار باید با آرامش خود را با کشیدن نفس های عمیق و آرام حفظ نماید . قبل از جلسات زالو درمانی خود را از استرس های روزمره دور نگهدارد و مواد غذایی که باعث آرامش بیشتری میشود استفاده نماید .

برای آشنایی بیشتر با زالو ، میتوانید مقالات زیر را مطالعه نمایید :

فروش زالو در سایزبندی های مختلف برای مصارف مختلف طبی ، بهداشتی و زیبایی

خرید زالو از شرکت زالوی سبز شمال

شرکت زالوی سبز شمال یکی از بزرگترین مراکز تولید زالوی نژاد ایرانی که یکی از بهترین نژادهای زالوی طبی در جهان است در تلاش است که علاوه بر پرورش زالوی طبی به صورت کاملا بهداشتی ،نیاز خریداران زالوی سبز را در سطح وسیع مرتفع نماید، تمام کسانی که نیاز به خرید زالوی طبی دارند میتوانند از طریق شماره های صفحه ارتباط با ما ، با ما در ارتباط باشند و خرید زالو را به سریعترین حالت ممکن انجام دهند .

 

مقالات دیگر سایت
برداشت کوکون زالوی طبی در فصل زمستان سال 96

برداشت کوکون زالوی طبی در فصل زمستان سال 96

شرکت فناور زالوی سبز شمال ضمن تبریک سال نو و آرزوی سالی خوش و سلامت برای هموطنان عزیز ، موفقیت خود در برداشت کوکون فصل زمستان در سال 1396 را به اطلاع شما همراهان عزیز می رساند .

ادامه مطلب
زالو عضو خانواده کرم های حلقوی

زالو عضو خانواده کرم های حلقوی

زالو عضو خانواده کرم های حلقوی است که دراین مقاله درباره انواع کرم ها توضیح میدهیم. تاکنون تعداد بسیار زیادی ازکرم ها شناخته شده است. کرم ها به دو دسته کرم های صاف وکرمهای حلقوی تقسیم میشوند .

ادامه مطلب