تکثیر زالوی طبی با روشی نوین و بستری انحصاری

تکثیر زالوی طبی با روشی نوین و بستری انحصاری

برای اولین بار در ایران، تکثیر زالوی طبی در اسفند ماه با روشی نوین و بستری انحصاری.
تیم اجرایی شرکت زالوی سبز شمال موفق شدند در اسفند ماه سال 1395 زالوی طبی نژاد مدیسینالیس و اورینتالیس که از بهترین نوع زالو های طبی جهان می باشند را تکثیر نمایند. متخصصین این شرکت که دوره های تکثیر و پرورش زالوی طبی را در کشور روسیه گذرانده اند، توانستند با پیاده سازی روشی نوین در بستری انحصاری برای اولین بار در کشور و در اسفند ماه کوکون گیری نمایند تا فصل جدیدی از تولید زالوی طبی را در ایران رقم بزنند.
این موفقیت نوید ورود به مرحله تولید انبوه زالوی طبی در تمام طول سال را دارد و زمینه مناسبی برای ایجاد اشتغال و برداشتن گامی بزرگ در مسیر اقتصاد مقاومتی ، تولید و اشتغال خواهد بود.

فروش زالو رشت

فروش زالو رشت

پیشنهاد میکنیم عبارات فروش زالو ، خرید زالو را درگوگل جستجو ونتایج رامشاهده نمایید. اگر نتایج جستجو عبارت فروش زالو رشت باشد نشان میدهد دراستان گیلان وشهر رشت فعالیت درحوزه پرورش ، خرید ، فروش زالو گسترش پیدا کرده است . زیرا ناحیه خزری ایران بهترین زالو جهان را دارد. شرکت فناور زالوی سبز شمال با پرورش و تولید زالو طبی ، قادر به فروش زالو به خریداران محترم می باشد .

فروش زالو رشت :

با توجه اهمیت زالو درمانی و رفع نیاز های زالو ، شرکت زالوی سبز شمال در رشت شروع به پرورش زالو نموده است و با فروش زالو طبی به پزشکان و متقاضیان در تلاش است که کمبود زالوی طبی را رفع نماید . خرید زالو طبی و فروش و پرورش زالو در شرکت زالوی سبز شمال شروع شده است .

http://greenleech.ir/buy-leech-sell-leech.html
http://greenleech.ir/rasht.html

http://greenleech.ir/leech/35-sale-leech-rasht.html

زالو و رونق خرید ، فروش زالو:

زالو جانور عجیبی است که صدها سال است از آن به صورت زنده یا فرآورده برای درمان انواع بیماری ها استفاده می شود. زالو وفرآورده های زالو ارزش فوق العاده بالایی درعلم پزشکی ودرمان بیماری ها دارد. زالو درمانی جزء بهترین روش ها است حتی کشورهای اروپایی هم به اهمیت آن رسیده اند. بازار خرید و فروش این جانور عجیب یعنی زالو طی سالهای گذشته بسیار رونق پیدا کرده که دلیل این رونق را میتوان اهمیت زالو در درمان بیماری ها دانست . کشورهای اروپایی مشتریان پروپا قرص زالو خزری هستند ودرخواست خرید زالو آنها روز به روز افزایش پیدا میکند بدلیل اینکه در آن کشورها نیاز زالو برای درمان بیماری ها بسیار بالاست و آنها با خرید زالو میتوانند این نیاز را رفع کنند و ازطرف دیگر فروش زالو میتواند درآمد خوبی را برای کشور داشته باشد.

برای آشنایی با بیشتر با شرکت زالوی سبز شمال اینجا کلیک کنید .

http://greenleech.ir/about-us/3-green-leeches-north.html

 صفحه اصلی سایت شرکت فناور زالوی سبز شمال : greenleech.ir

خرید ، فروش و پروش زالو :

با توجه به تقاضای بالای خرید زالو از طرف کشورهای دیگر که در بالا به آن اشاره شد ، پرورش انواع زالو ها شرایط مناسب فروش زالو و فرآورده هایی که از آن به دست می آید را برای پرورش دهنده و تولید کننده آن فراهم کرده است. فروش زالو ها در هر سایزی امکانپذیر است و میتوان از فروش آن ها کسب درآمد کرد از سویی امروزه از زالوی فریز شده، خشک شده، پودر آن و همچنین روغن استخراج شده آن علاوه بر موجود زنده زالو که برای درمان بسیاری از بیماری ها استفاده می شود بهره می گیرند.

شرکت فناور زالو سبز شمال آماده فروش زالو به متقاضیان است ، مطلب خرید و فروش زالوی طبی را مطالعه فرمایید .

لطفاً جهت خرید زالو از صفحه ارتباط با ما استفاده کنید .

آدرس شرکت زالوی سبز شمال در گوگل مپ

زالو طبی راز سلامتی

زالو طبی راز سلامتی

زالو طبی راز سلامتی را باخود دارد! آیا میدانستید که زالو چقدر دردرمان بیماری ها مفید است؟ باتوجه تحقیقاتی که بعمل آمده استفاده اززالو برای درمان بسیاری بیماری ها استفاده میشود. زالو درمانی دربسیاری ازکشورهای اروپایی افزایش پیدا کرده است واین چیزی نیست جز کشف راز سلامتی در زالوی پزشکی ! افزایش استفاده از زالو برای زالو درمانی باعث شده است تا شرکت زالوی سبز شمال با تربیت نیروی انسانی مجهز و استفاده از تکنولوژی مدرن اقدام به پرورش و تولید زالوی طبی بپردازد .

خرید و فروش زالوی طبی :

زالوی طبی بیماری های مختلف از سردرد و بیماری قلبی و پوستی گرفته تا ضعف قوای جنسی را با زالو اندازی معالجه می‌کنند. در کشورهای اروپای غربی، زالو درمانی تا این حد رواج نیافته است، اما به نظر می رسد اقبال به زالو درمانی رو به افزایش است. خرید و فروش زالوی طبی رونق بسیاری پیدا کرده است و بسیاری از کشورها با خرید زالو سعی میکنند تا کسری زالو را جبران کنند . «پرورش زالو» حرفه‌ای است که چند وقتی است در ایران سروصدا کرده است؛ جالب است بدانید که ایران هم یکی از کشورهای مستعد پرورش این کرم طبی است . با توجه به اینکه ناحیه خزری ایران بهترین زالوی جهان را دارد، طرفدارن زیادی در سرتاسر جهان دارد . شرکت زالوی سبز شمال با پرورش و تولید زالوی طبی ، قادر به فروش زالو به خریداران محترم می باشد .

شرکت زالوی سبز شمال ، پرورش و فروش زالوی پزشکی

شرکت زالوی سبز شمال ، پرورش و فروش زالوی پزشکی

فروش زالوی پزشکی انجام میشود! زالو به فروش میرسید وشرکت زالوی سبز شمال آماده فروش زالوی پزشکی است . شرایط مناسب فروش زالوهای طبی و فرآورده هایی که ازآن به دست می آید رابرای پرورش دهنده و تولید کننده آن فراهم کرده است. فروش زالوها در هر سایزی امکانپذیر است و میتوان از فروش زالو کسب درآمد کرد از سویی امروزه از زالوی فریز شده، خشک شده، پودر آن و همچنین روغن استخراج شده آن علاوه بر موجود زنده زالو که برای درمان بسیاری از بیماری ها استفاده می شود بهره می گیرند. با توجه افزایش استفاده زالوی طبی در زالو درمانی ، خرید و فروش زالوی طبی رونق بسیاری پیدا کرده است و همچنین بسیاری از کشورها با خرید زالوی پزشکی سعی میکنند تا کسری زالو را جبران کنند . شرکت زالوی سبز شمال با پرورش و تولید زالوی طبی ، قادر به فروش زالو به خریداران محترم می باشد .

خرید و فروش زالوی طبی :

شرکت فناور زالوی سبز شمال آماده فروش زالو به متقاضیان است . لطفاً جهت خرید زالو از صفحه ارتباط با ما استفاده کنید .

گالری تصاویر

فصل کوکون ریزی زالوهای درمانگر تصاویر زالو درمانی ، بخش سوم

پربازدیدترین مقالات

خدمات ما