فروش زالو رشت - زالوی سبز شمال

زالو :

زالو کاربردهای فراوانی در درمان بیماری ها دارد ، زالو در حقیقت یک جراح کوچک است که به کمک بیمارها می آید . زالو درمانی یکی از بهترین روش هایی است که کشورهای اروپایی جدیداً به آن روی آورده اند و در همین راستا نیز بازار خرید و فروش زالو رونق پیدا کرده است . زالوی های خزری جزء بهترین زالوی طبی در دنبا محسوب میشود که شرکت فناور زالوی سبز شمال نیز مشغول پرورش زالوی طبی سبز است . زالو یک جانور شگفت انگیز است و به خاطر خواص درمانی متعدد و عجیبش، آن را در غرب جراح کوچولو (Micro Surgeon) نیز می نامند. زالو هنگام مکیدن خون، مواد متنوعی ترشح می کند که در بعضی از متون، تعداد این مواد تا 100 نوع هم گفته شده است.

فروش زالو :

قیمت زالو در کشور هایی غیر از ایران این مقدار بسیار بالا بوده از این رو با بستر سازی مناسب برای پرورش زالو و با توجه به قیمت به نسبت پایین زالو در داخل کشور در مقایسه با خارج می توان به خوبی با فروش زالو به کشورهای مختلف از این محصول درآمد خوبی را به دست آورد به خصوص اینکه کشور های دیگر یکی از طرفداران سر سخت زالو شرقی یا همان زالوی ایرانی هستند.

پرورش زالو و فروش آن یکی میتواند جایگزین صادرات  نفت شود !

فروش زالو رشت :

با توجه اهمیت زالو درمانی و رفع نیاز های زالو ، شرکت فناور زالوی سبز شمال در رشت شروع به پرورش زالو نموده است و با فروش زالو طبی به پزشکان و متقاضیان در تلاش است که کمبود زالوی طبی را رفع نماید . خرید زالو طبی و فروش و پرورش زالو در شرکت فناور زالوی سبز شمال شروع شده است .

 

فروش زالو در رشت

از لینک های زیر در سایت زالوی سبز شمال بازدید نمایید :

http://greenleech.ir/buy-leech-sell-leech.html
http://greenleech.ir/
http://greenleech.ir/about-us/3-green-leeches-north.html
http://greenleech.ir/rasht.html

چرا فروش زالو :

با توجه به تقاضای بالای خرید زالو و فروش از طرف کشورهای دیگر که در بالا به آن اشاره شد ، پرورش انواع زالو ها شرایط مناسب فروش زالو و فرآورده هایی که از آن به دست می آید را برای پرورش دهنده و تولید کننده آن فراهم کرده است. فروش زالو ها در هر سایزی امکانپذیر است و میتوان از فروش آن ها کسب درآمد کرد از سویی امروزه از زالوی فریز شده، خشک شده، پودر آن و همچنین روغن استخراج شده آن علاوه بر موجود زنده زالو که برای درمان بسیاری از بیماری ها استفاده می شود بهره می گیرند.

خرید زالو ، فروش زالو ، خرید و فروش زالو ، فروش زالوی طبی ، خرید زالو رشت ، فروش زالو رشت، خرید و فروش زالو رشت ، خرید و فروش زالو ، زالوی پزشکی ، پرورش زالو در رشت ، پرورش زالوی طبی ، خرید زالوی طبی ، فروش زالوی طبی در رشت ، فروش زالو در رشت

درباره شرکت فناور زالوی سبز شمال - پرورش زالو و فروش :

زالوی سبز شمال

شرکت فناور زالوی سبز شمال با بهره گیری از علوم و تکنولوژیهای مبتکرانه و کارآفرینانه در تلاش است تا با ترکیب منابع طبیعی (پرورش زالوی طبی) و دانش انسانی ، بهره مندی از خاصیت پزشکی و درمانی زالوی طبی ، آنرا در راستای افزایش سلامت و تندرستی جامعه ایرانی ارتقا بخشد. همچنان ارایه طرحهای اشتغالزایی و همراهی و مشاوره در اجرای طرح های کوچک و بزرگ مرتبط پرورش زالوی طبی و فروش زالو در رشت ، در خودکفایی و رضایت اجتماعی آحاد جامعه با هر گونه سطح مهارتی ، دانش و توان مالی ایفاتی نقش می نماید.مشتریان خرید زالو این مجموعه ، همکاران و شرکای تجاری ما محسوب می شوند که معتقدیم ارزشمند ترین دلیل دستیابی به موفقیت دو طرفه همراهی و وفاداری دوسویه در فرآیند همکاری میباشد .

برای آشنایی با بیشتر با شرکت فناور زالوی سبز شمال اینجا کلیک کنید .

http://greenleech.ir/about-us/3-green-leeches-north.html

 سایت شرکت فناور زالوی سبز شمال : greenleech.ir

پیشنهاد هایی از قسمت مقالات زالو  :
⇐  زالو چیست ؟ معرفی زالو بخش اول

زالو چیست ؟ زالو (leech) جانوری با نیروی مافوق الطبیعه و نام علمی آن Hirudinea است. زالوها کرمهای حلقوی هستند که به کرمهای خاکی شباهت دارند ولی از لحاظ آناتومی بسیار متفاوت می باشند.

⇐  زالو چیست ؟ معرفی زالو بخش دوم

زالو چیست ؟ در مطلب معرفی زالو به بیان توضیحاتی درباره زالو و شناسایی زالو (leech) پرداختیم. در این بخش با معرفی کامل زالو در خمت شما هستیم.برای آشنایی بیشتر با زالوی طبی به ادامه مطلب مراجعه کنید .

⇐  زالو عضوی از خانواده کرم های حلقوی

زالو عضوی از خانواده کرم های حلقوی است که در این مقاله درباره انواع کرم ها توضیح میدهیم. تاکنون تعداد بسیار زیادی از کرمها شناخته شده است. کرم ها به دو دسته کرم های صاف و کرمهای حلقوی تقسیم میشوند .

⇐  خرید و فروش زالو بسیار مهم است

خرید و فروش زالوی سبز بسیار مهم است اما جالبتر اینکه چرا خرید زالوی سبز یا فروش زالو سبز مهم است. ارزش هر 4 زالو معادل یک بشکه نفت است یعنی موجود کوچکی مثل زالو leech میتواند با بکشه نفت مقایسه شود.

⇐  چگونه از فروش زالو درآمدزایی کنیم؟

چگونه از فروش زالو درآمدزایی کنیم؟ تاکنون در مطالب سایت زالوی سبز شمال ، با بسیاری از فواید زالوی طبی و زالو درمانی آشنا شدیم و درباره تاریخچه آن مطابی بیان شد ، در مبحث پیش رو به چگونگی درآمدزایی از فروش زالو میپردازیم .

⇐  خرید زالو ، چگونه زالوی سالم خریداری کنیم ؟

خرید زالو ، چگونه زالوی سالم خریداری کنیم؟ اکثر کسانی که نیاز به استفاده و خرید زالوی طبی پیدا میکنند نمیدانند چگونه باید از سالم بودن زالوی هایی که در زالو درمانی مورد استفاده قرار میگیرد سالم و مناسب باشد.

 

بخش مقالات زالو وب سایت زالوی سبز شمال ، در جهت آشنایی هر چه بیشتر کاربران و خریداران محترم ، مطالبی را منتشر میکند. برای رفتن به بخش مقالات اینجا کلیک کنید .

 

شرکت فناور زالوی سبز شمال آماده فروش زالو به متقاضیان است ، مطلب خرید و فروش زالوی طبی را مطالعه فرمایید .

لطفاً جهت خرید زالو از صفحه ارتباط با ما استفاده کنید .